Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
Ася Верчова Славозарова | 1/20.10.2015 |
Славка Манолова Младенова | 2/20.10.2015 |
Емилия Иванова Григорова | 3/20.10.2015 |
Емилия Найденова Григорова | 4/20.10.2015 |
Марина Тодорова Богданова | 5/20.10.2015 |
Маргарита Бойчева Цветанова | 6/20.10.2015 |
Анисия Начева Николова | 7/20.10.2015 |
Валентина Николаева Никлова | 8/20.10.2015 |
Спаса Георгиева Миронова | 9/20.10.2015 |
Таня Ангелова Николова | 10/20.10.2015 |
Лозан Драганов Лозанов | 11/20.10.2015 |
Габриела Димитрова Иванова | 12/20.10.2015 |
Марияна Александрова Костадинова | 13/20.10.2015 |
Георги Добрев Георгиев | 14/20.10.2015 |
Любомир Цветанов Михайлов | 15/20.10.2015 |
Юлиана Славеева Анева | 16/20.10.2015 |
Даниел Иванов Цветанов | 17/20.10.2015 |
Александрина Гълъбова Александрова | 18/20.10.2015 |
Димитър Стефанов Димитров | 19/20.10.2015 |
20/20.10.2015 | |
Божурка Евлогиева Григорова | 21/20.10.2015 |
Боряна Христова Кирилова | 22/20.10.2015 |
Силвия Иванова Живкова | 23/20.10.2015 |
Неделина Божидарова Евтимова | 24/20.10.2015 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Вземане на решение за определяне на адрес за кореспонденция на ОИК – Костинброд за периода след седмия ден на обявяване резултатите от изборите, проведени на 25.10.2015 година в община Костинброд до следващите общи избори за общински съветници и кметове.
относно: Вземане на решение за определяне на членове от ОИК – Костинброд от различни партии, които да предадат на ТЗ ГРАО избирателните списъци и приложените към тях удостоверения, декларации и други книжа и списъци на заличените лица за произведения на 01.11.2015 година втори тур от изборите за кметове на кметства с.Безден и с.Драговищица.
относно: ЗА ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО С.ДРАГОВИЩИЦА